Kur geriausios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos?

Priduodami metalą užtikriname, kad šios atliekos būtų tinkamai tvarkomos, o kartu dar gauname ir mokestį už atliekas. Tad jeigu Jūsų namuose yra metalo atliekų, verta pasidomėti, kur yra geriausios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos ir pasirūpinti metalo pridavimu.

Kokį metalą galima priduoti?

Spalvotojo metalo supirktuvėse priimamas aliuminio, vario, žalvario, cinko, kitoks metalo laužas. Taip pat galima priduoti ne tik metalo laužą, bet ir įvairias detales ar kitokias atliekas. Pavyzdžiui, metalo supirktuvėse priimami aliuminiai ratlankiai, laidai ir kabelių laužas, taip pat galima priduoti aliuminius radiatorius. Dažnai užduodami įvairūs elektros varikliai, generatoriai, starteriai, taip pat laidai iš vario ir netgi šaldymo kompresoriai. Jeigu Jūsų namuose, sandėlyje ar garaže yra tokių atliekų, skirkite laiko jų pridavimui.

Kaip surasti geriausią kainą?

Spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos priklauso nuo to, kokios tai atliekos ir nuo priduodamo atliekų svorio. Pavyzdžiui, vario laužas įprastai superkamas aukščiausia kaina, todėl jeigu Jūsų namuose yra nereikalingo vario metalo, ar laidų iš vario, tikrai galite juos priduoti ir gauti bent kelis eurus už kilogramą. Taip pat panašiai kainuoja ir žalvaris, kai kur už jo atliekas mokama apie 4-4,5 euro už kilogramą. Pigiausiai superkamas aliuminio metalas, už kurį gali būti mokama nuo 20-30 centų iki kelių eurų. Kuo daugiau metalo priduosite, tuo daugiau pinigų supirkėjas Jums sumokės.

Todėl labai svarbu pasirinkti tą supirkimo aikštelę, kuri moka geriausią kainą. Metalo supirkimas Lietuvoje vykdomas daug kur, o ypač daug vietų, kur superkamas spalvotasis metalas. Iš anksto pasidomėkite, kokios supirkimo vietos yra netoli Jūsų arba Jums patogiose vietose. Dažniausiai supirkėjai kainininkus skelbia internete, tad taip galima palyginti ir išsirinkti geriausią kainą siūlantį supirkėją.

Svarbu nepamiršti, kad pridavus metalą, fiziniams asmenims taikomas Gyventojų pajamų mokestis, kuris siekia 5 proc. tad galutinė išmokėta suma gali būti šiek tiek mažesnė nei nurodyta bendrame kainininke.

Kaip nugabenti metalą pridavimui?

Net jeigu spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos netoliese yra labai geros, ne visi varginasi priduoti metalą, nes tai gana sudėtingas ir daug laiko kainuojantis procesas. Taip pat reikia turėti techniką, su kuria metalą nugabentas į supirkimo vietą. Todėl kai kurie žmonės nesivargina ir nesirūpina metalo pridavimu. Tačiau verta žinoti, kad metalo supirkimas gali būti daug paprastesnis. Kai kurie supirkėjai patys gali atvykti į Jūsų namus, surinkti metalo atliekas ir jas išvežti bei dar sumokėti Jums už tai pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *