Kokius privalumus turi spintos stumdomomis durimis?

Gyvenant namuose visuomet tik ir dairomės – ką nauja galime sugalvoti, kaip pakeisti namus, kaip juos atnaujinti, kokių naujų spalvų bei idėjų galime sugalvoti. Nuolat sukasi galva dar ir dėl to, kad vis kaupiasi daiktai bei jie mus nuolat supa. Žinoma, laiks nuo laiko vis apsitvarkome: tai, kas sena ir nebenaudojama stengiamės pernaudoti kitaip, atiduoti, padovanoti ar turint vertę – parduoti ir tik paskutiniu atveju išmesti ar sėkmingai utilizuoti.

Lygiai tokia pati situacija dažnai nutinka ir su baldais namuose. Jie, jeigu yra kokybiški ir patikimo gamintojo, ilgai tarnauja, bet vis tiek norisi atsinaujinti ir juolab sutalpinti kuo daugiau daiktų tame pačiame riboto dydžio kambaryje. Vienas iš unikaliausių žmonijos išradimų, kuris daugeliui klientui itin pasiteisina – tai spintos stumdomomis durimis. Tie, kas jų dar nėra užsisakę, labai gailisi, kad apie jas nežinojo anksčiau ir dar nebuvo nusprendę jų turėti savo namuose.

Daugelis visų pirma susimąsto ir pradeda vertinti, kodėl verta rinktis baldų gamyba Panevėžyje, kur yra gaminamos vienos patvariausių bei kokybiškiausių spintų, turinčių stumdomas duris. Visų pirma tokio tipo baldai gali būti įmontuojami bet kuriame Jūsų kambaryje. Tokiais atvejais labai naudinga yra išnaudoti visas kambaryje esančias nišas, kad susikurtumėte papildomus slaptus “sandėliukus”.

Spintos stumdomomis durimis gali turėti tiek įprastas medžio plokštės duris, tiek ir labai populiarias veidrodžio tipo duris. Renkantis pastarasias, galima optiškai padidinti kambario erdvę ir tokiu būdu namams suteikti daugiau ploto. Juk kiekvienas mūsų norime, kad gyvenama erdvė taptų didesnė bei jaukesnė.

Tuo tarpu visos spintos stumdomomis durimis gali taip pat turėti tiek lentynų viduje, kiek tik panorėsite. Galite laisvai susiplanuoti, ką vienoje ar kitoje spintoje talpinsite ir pagal tai projektuoti būsimas lentynas jos viduje. Vieniems gali būti aktualu susidėti vaikų žaislus, kiti nori dokumentus laikyti paslėpti spintoje, tretiems yra svarbu sandėliuoti visą ne sezoninį drabužių bei batų garderobą ar tiesiog laikyti rečiau naudojamus rakandus, kurių tikrai yra kiekvienuose namuose. Tad tokios spintos ne tik yra talpios, bet ir gali “nuo akių” paslėpti nenorimus matyti daiktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *