Ar brangus šiais metais poilsis su baidarėmis?

Kiekvienas mūsų poilsį supranta skirtingai. Tie, kurie sunkiai fiziškai dirba, žinoma, kad nori kuo ramesnių dienų ir leidžia kūnui pailsėti. Tokie žmonės mielai savo laisvą laiką leidžia SPA centruose, muziejuose ar tiesiog drybsodami prie televizoriaus. Tuo tarpu daugelis mūsų, kurie daugiausiai darbo valandų praleidžia prie kompiuterių, nori, jog laisvomis nuo darbo akimirkomis kūnas fiziškai „padirbėtų“, raumenys pakrutėtų ir galva „prasivėdintų“. Šiems žmonėms geriausiai kūnas ir protas pailsi užsiimant fizine veikla. Dėl to ne veltui darbuotojai, leidžiantys daugiausiai laiko prie kompiuterio stengiasi rytais arba vakarais padaryti mankštą namuose arba pasportuoti sporto klube. Jiems laisvalaikiu labai tinka kuo ilgiau pabūti gamtoje fiziškai judant. Tad poilsis su baidarėmis gali būti puiki alternatyva norintiems atitrūkti nuo darbų ir fiziškai šiek tiek pajudėti.

Daugelis nenori daug papildomai mokėti už laiką, kurį gali nemokamai praleisti gamtoje. Bet tam, kad turėtumėte įrangą, kurią galėtumėte panaudoti plaukiant upe – reikalinga nuoma. Nors šiais laikais baidarių nuomos kaina daugelį gąsdina, bet vis dar galima atrasti ir ne tokių brangių nuoma užsiimančių įmonių, kurios, turėdamos ilgametę patirtį rinkoje, gali pasiūlyti įdomius bei vaizdingus plaukimo baidarėmis maršrutus daugelyje Lietuvos vietų už klientui priimtiną kainą.

Savaime suprantama, jog baidarių nuomos kaina kinta nuo sezoniškumo bei laiko tarpo, kuriam esate numatę priemones išsinuomoti. Aišku, jeigu norėsite, kad nuomotojas dar papildomai pasirūpintų nakvynių vietomis ar net maistu, tokiu atveju pramogos kaina dar labiau pakils. Juk mūsų šalyje poilsis su baidarėmis galimas ne visais metų laikais, dėl to ir nuomotojai negali pasiūlyti itin žemų kainų. Bet neišsigąskite. Kuo didesnė kompanija plauks, tuo kaina gali labiau mažėti. Tad daugeliu atvejų yra palankiau pasiūlyti didesniam būriui draugų ar giminaičių pailsėti gamtoje kartu mosuojantis irklais. Taip galėsite nemažai sutaupyti.

Bet tikrai ne viskas baidarių plaukime yra apie pinigus bei kainas. Vis tiek didžiausią įspūdį plaukiant visuomet palieka nuostabi Lietuvos gamta. Ją plaukdami baidarėmis pamatysite visai kitu kampu. Tikrai nustebsite, kokie nuostabūs mūsų šalies miškai, girios bei kokie galimi nepakartojami upių vingiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *