Ar nauji butai Vilniuje daug brangesni už senesnės statybos?

Tai gana dažnas klausimas, kuri gali kilti ne vienam. Ypač galvojantiems apie naujuosius namus. Kadangi šiomis dienomis tikrai dažnai galima rinktis tarp kelis dešimtmečius skaičiuojančių namų ir ką tik pabaigtų projektų. O svarbiausia, kad jų kainos nesiskiria taip drastiškai kaip kartais gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kadangi naujos statybos butai gali būti tiek pakankamai paprasti atitinkamo išplanavimo, tiek ir visai išskirtiniai. Pastarieji ir kainuotų jau atitinkamai. Tačiau didžioji dalis bus ekonomiškesni variantai, kuriuos galės sau leisti daugelis. O geriausia tuo įsitikinti gali kiekvienas paprasčiausiai palyginęs kainas.

Kaip atrasti norimą variantą?

Šiomis dienomis galima būsto ieškoti savarankiškai, galima pasinaudoti nekilnojamojo turto brokerių paslaugomis arba domėtis, ką gali pasiūlyti projektus vystančios įmonės. Aišku, kiekvienas iš šių variantų gali padėti atrasti ir tą norimą variantą. Tačiau naujos statybos butai, kurie kažkuo išsiskiria iš kitų nuperkami pakankamai greitai. Todėl dažnu atveju pavėlavus teks rinktis iš jau mažesnio jų asortimento net ir naujuose projektuose. Todėl geriausias variantas būtų žinoti, ko tiksliai ieškote, ir tuomet jau domėtis apie atitinkamus projektus. Tuo labiau, kad didžioji dalis jų vystytojų skelbia informaciją ir apie būsimus pardavimus ar statybas. Aišku, vis dažniau nauji butai Vilniuje nuperkami ir su brokerių pagalba. Tad nenorint niekuo rūpintis tikrai galima pasinaudoti ir jų paslaugomis.

Kurioje miesto vietoje naujos statybos butai pasirenkami dažniausiai?

Gana įprasta manyti, jog populiariausias yra miesto centras ir netoliese išsidėstę prestižiniais laikomi rajonai. Jie tikrai sutraukia nemažai žmonių, tačiau apsigyventi didžioji dalis pasirenka kitose miesto dalyse. Todėl labiausiai galima išskirti naujus ir sparčiausiai besiplečiančius rajonus, kur atitinkamai kartu vystoma ir visa aplinkinė infrastruktūra. Tokie nauji butai Vilniuje kartais būna nutolę gana nemažai nuo miesto centro, tačiau gali pasiūlyti kitų privalumų. Pavyzdžiui, gamtos kaimynystę netoliese ir naujai pastatytas parduotuves, darželius bei kitas pramogų ar laisvalaikio vietas. Taigi, daugelis naujakurių juos ir renkasi pirmiausiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *