Šarvojimo salė: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

2022 lapkričio 22

Jei reikia atsisveikinti su velioniu ir domina šarvojimo salė, dažnai kyla klausimų, kuriuos žmonės gali jaustis patogiai užduodami savo laidotuvių direktoriui. Tikimės, kad tai jums padės. Jei manote, kad dar ką nors norėtumėte, kad įtrauktume į šį klausimų sąrašą, susisiekite tiesiogiai su laidojimo biuru.

1) Ką daryti, jei mūsų šeimos mirtis įvyksta ne namuose?

Mūsų laidojimo namų darbuotojai pasirūpins, kad kiti laidojimo namai ar morgas, kur įvyko mirtis, būtų paruošti ir parvežti atgal į mūsų laidojimo namus. Taip pat galime jums padėti, jei planuojate gauti paslaugą prieš grąžinant šeimos narį į savo gyvenamąją vietą.

2) Kodėl svarbios laidotuvės ir šarvojimo salė?

Tūkstančius metų laidotuvės leido išgyvenusiems žmonėms išreikšti savo jausmus dėl mylimo žmogaus mirties. Ritualai suteikia komforto, kai viskas atrodo chaotiška ir nekontroliuojama. Laidotuvės skirtos stipriam sielvartui išreikšti. Daugeliui apsilankymas po laidotuvių ar atminimo ceremonijos yra pirmasis gedėjimo proceso žingsnis. Tai laikas, kai draugai, šeima ir kiti svečiai gali susiburti atvirai liūdėti ir palaikyti vieni kitus bendruomenės aplinkoje. Taip pat laikas atsisveikinti. Žvelgiant į mirusįjį, gedintiesiems gali kilti uždarumo jausmas, kuris gali būti šokiruotas ir neigiamas.

3) Ką veikia laidotuvių vadovas?

Į šią pareigybę įeina nemažai darbų, tokių kaip:

 • Sutvarkyti ir paruošti mirties liudijimus.
 • Dirbti su draudimo agentu, socialinės apsaugos arba veteranų administracija, kad užtikrintumėte, jog būtų pateikti reikalingi dokumentai, norint gauti išmokas
 • Paruošti kūną atsisveikinimui.
 • Suderinti su dvasininkais, jei ketinate surengti laidotuves ar atminimo apeigas.
 • Užsakyti gėlių kompozicijas pagal šeimos pageidavimus.
 • Suteikti kitą pagalbą gedintiesiems.

4) Kas yra balzamavimas?

Tai procesas, kuris dezinfekuoja ir išsaugo negyvą kūną. Tai atitolina irimo procesą ir suteikia laiko šeimai peržiūrėti ir aptarnauti prieš laidojant ar kremuojant ar atsisveikinant, kur yra šarvojimo salė. Tai atkuria gyvenimišką išvaizdą ir gali pagerinti kūno, patyrusio trauminę mirtį ar ligą, išvaizdą. Priklausomai nuo situacijos, šis procesas gali užtrukti nuo vienos iki trijų valandų.

Įrašo “Šarvojimo salė: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus” komentarų : 1

 1. WordPress komentatorius avataras

  Sveiki, čia komentaras.
  Jei norite pradėti moderuoti, taisyti ir trinti komentarus, aplankykite Komentarų langą valdymo skyde.
  Komentatorių atvaizdai pateikiami iš Gravatar sistemos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *